PAG.AS-GB03S 3X1 1.5M AR SL.A/Z 230V 3LI
Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Ligzdu skaits | 3 ligzdas |
| Vada garums | 1.5 m |
| Spriegums | 250 V |
| Zemējuma kontakti | Jā |
| Ar slēdzi | Jā |
| Produkta veids | Pagarinātāji |
| Zīmols | Okko |
| Strāvas stiprums | 16 A |
| Vada tips | 3 x 1 mm² |
| Krāsa | Balta krās. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Aizsardzības klase: IP20 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 501795014 |
Paplašiniet savu strāvas sasniedzamību un ērti pievienojiet vairākas ierīces ar Okko mājsaimniecības pagarinātāju. Ar tīri baltu apdari un praktisku 1,5 metru garu kabeli, šis 3 kontaktligzdu strāvas pagarinātājs ir paredzēts, lai nemainīgi integrētos jūsu mājokļa vai biroja iekārtojumā.
- Trīs iezemētas kontaktligzdas: Nodrošina pietiekami daudz strāvas pieslēgumu līdz trim elektroierīcēm, ar iezemējuma kontaktiem paaugstinātai drošībai.
- Integrēts ieslēgšanas/izslēgšanas slēdzis: Viegli kontrolējiet visu pievienoto ierīču strāvas padevi ar vienu apgaismotu slēdzi, palīdzot ietaupīt enerģiju.
- Bērnu drošības aizsargmehānismi: Iebūvētie drošības aizsargmehānismi nodrošina sirdsmieru, novēršot nejaušu saskari ar strāvas vadošajām daļām, ja kontaktligzdas netiek izmantotas.
- Optimāls kabeļa garums: 1,5 metru garais kabelis nodrošina elastīgu novietojumu, samazinot jucekli, vienlaikus nodrošinot strāvu tur, kur tā visvairāk nepieciešama.
- Izturīgas elektriskās specifikācijas: Aprīkots ar 3 x 1 mm² kabeļa tipu, paredzēts darbam ar spriegumu līdz 250 V un strāvu 16 A, piemērots dažādām mājsaimniecības elektronikas ierīcēm.
- Gluds balts dizains: Neitrālā baltā krāsa nodrošina, ka pagarinātājs diskrēti iekļaujas lielākajā daļā interjera dekoru.
Neatkarīgi no tā, vai jūs iekārtojat speciālu uzlādes staciju savam viedtālrunim un planšetdatoram viesistabā, vai apvienojat strāvas padevi monitoram, klēpjdatoram un printerim mājas birojā, šis Okko pagarinātājs ir uzticama izvēle. Tā pārdomātais dizains un būtiskās drošības funkcijas padara to par praktisku risinājumu, lai paplašinātu jūsu piekļuvi strāvai. Ražojis ZHEJIANG SHUANGYANG-GROUP CO. LTD Ķīnā, šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: PAG.AS-GB03S 3X1 1.5M AR SL.A/Z 230V 3LI