Produkta informācija
| Ražotājs | BRENNENSTUHL |
|---|---|
| Ligzdu skaits | 1 ligzda |
| Vada garums | 3 m |
| Spriegums | 250 V |
| Zemējuma kontakti | Nē |
| Ar slēdzi | Nē |
| Produkta veids | Pagarinātāji |
| Zīmols | Brennenstuhl |
| Strāvas stiprums | 2.5 A |
| Vada tips | 2 x 0.75 mm² |
| Krāsa | Balta krās. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502740786 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: PAGARINĀTĀJS 1161660 3M 2X0.75