Produkta informācija
| Ražotājs | ELECTRALINE |
|---|---|
| Ligzdu skaits | 5 ligzdas |
| Vada garums | 2 m |
| Spriegums | 250 V |
| Zemējuma kontakti | Jā |
| Ar slēdzi | Jā |
| Produkta veids | Pagarinātāji |
| Zīmols | Electraline |
| Strāvas stiprums | 16 A |
| Vada tips | 3 x 1 mm² |
| Krāsa | Melna krās., Zila krās. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 501983956 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: PAGARINĀTĀJS 5P+2USB 2M MELNA/ZILA