Produkta informācija
| Ražotājs | BRENNENSTUHL |
|---|---|
| Ligzdu skaits | 4 ligzdas |
| Vada garums | 1.5 m |
| Spriegums | 230 V |
| Zemējuma kontakti | Jā |
| Ar slēdzi | Jā |
| Produkta veids | Pagarinātāji |
| Zīmols | Brennenstuhl |
| Sērija | BREMOUNTA |
| Strāvas stiprums | 16 A |
| Vada tips | 3 x 1,5 mm² |
| Krāsa | Melna krās. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Drošības vārsti |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502056046 |

- Elegants dizains.
- Ar plaši izvietotas kontaktligzdas, kas izvietotas 90° leņķī.
- Piemērots lietošanai ar leņķa spraudņiem.
- Attālums starp kontaktligzdām ļauj izmantot lielus lādētājus.
- Apgaismota 2 polu ieslēgšanas / izslēgšanas drošības slēdzis.
- Ideāla montāžas iespēja, kas atrodas skrūvju caurumi vieglai fiksācijai, piem., pie sienas.
- Bērniem drošas kontaktligzdas.
Tehniskie dati
- vada garums (m): 1,50 m
- Augstums: 7,00 cm
- Garums: 35,50 cm
- Svars: 0,44 kg
- Platums: 6,00 cm
- Korpusa krāsa: melna
- Lietošana: Sadzīves
- Stiprinājuma veids: Stiprināšana ar skrūvēm
- Spraudņa veids: Leņķa spraudnis
- Kopējais kontaktligzdu skaits: 4 St
- Kontaktligzdu izvietojums: 90°
- Aizsardzības klase (IP): IP20
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: PAGARINĀTĀJS BREMOUNTA 1.5M. MELNS