PAGARINĀTĀJS ESTILO KAMPINIS 6GAB 2USB
€17,90
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | BRENNENSTUHL |
|---|---|
| Ligzdu skaits | 2USB, 6 ligzdas |
| Vada garums | 2 m |
| Spriegums | 230 V |
| Zemējuma kontakti | Jā |
| Ar slēdzi | Nē |
| Produkta veids | Pagarinātāji |
| Zīmols | Brennenstuhl |
| Vada tips | 3 x 1,5 mm² |
| Krāsa | Balta krās., Sudraba krās. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | 2 USB max 3,1A |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| TOP prece | Tvaika tīrītājs Kärcher SC 4 EASYFIX |
| Svītrkods | 502550686 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: PAGARINĀTĀJS ESTILO KAMPINIS 6GAB 2USB