PAMATNE GRĪDAS VIN XPS 530X118X0.1CM 6.2
€11,29
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | DECORA |
|---|---|
| Materiāls | Ekstrudētais putupolistirols |
| Garums | 530 cm |
| Platums | 118 cm |
| Biezums | 0.1 cm |
| Produkta veids | Apakšpaklāji |
| Zīmols | Arbiton |
| Ar alumīnija foliju | Nē |
| Materiāla blīvums, kg/m³ | 0.157 |
| Līmējamā | Jā |
| Spiedes stiprība, kPA | 400 |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 6.25 |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502777257 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: PAMATNE GRĪDAS VIN XPS 530X118X0.1CM 6.2