Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Paplāksnes tips | Vienkāršs |
| Pārklājums | Cinkots |
| Krāsa | Sudraba krās. |
| Standarts | DIN 125 |
| Produkta veids | Paplāksnes |
| Zīmols | Haushalt |
| Kolekcija | - |
| Iekšējais diametrs | 10.5 mm |
| Ārējais diametrs | 20 mm |
| Biezums | 2 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 500 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502206543 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: PAPLĀKSNE DIN125 D10 ZN(500)