PATRONA URBJMAŠĪNAI 13MM BDF456 MAKITA
€6,67
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | MAKITA |
|---|---|
| Ātrā fiksācija | Jā |
| Patronu tips | 1/2" |
| Korpusa materiāls | Plastmasa |
| Produkta veids | Patronas urbjiem |
| Zīmols | Makita |
| Stobra diametrs | 1.5 - 13 mm |
| Papildus informācija | Izmērs: 1.5-13 mm. Vītne: 1/2" x 20UNF |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 501009293 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: PATRONA URBJMAŠĪNAI 13MM BDF456 MAKITA