Produkta informācija
| Ražotājs | SKIL_RED |
|---|---|
| Elektroapgāde | Akumulators |
| Spriegums | 20 V |
| Sitienu skaits minūtē | 120 |
| Produkta veids | Pneimatiskie naglotāji |
| Zīmols | Skil |
| Modelis | 3885CA |
| Akumulatora tips | Li-Ion |
| Nagu segums | 16 - 54 mm |
| Naglu biezums | 1.2 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502685118 |
Akumulatora naglu šautējs Skil 3885CA
„20V Max“ 3885 ir ļoti jaudīgs 18 kalibra akumulators naglu šautējs, kas pieder pie SKIL “brushless XP” sortimenta. “XP” instrumentiem ir izcila veiktspēja un izturība, jo tie ir aprīkoti ar progresīvām specifikācijām un digitāliem bezotradēm dzinējiem. Mūsu bezotradēm dzinējs ir ātrāks, jaudīgāks un kalpo 10 reizes ilgāk nekā parasts dzinējs ar otām. Tāpat kā visi citi SKIL “20V Max” akumulatoru instrumenti, šis modelis izmanto nozares vadošo progresīvo “PWRCORE 20™” akumulatoru un lādētāju tehnoloģiju.
SKIL 3885 ar bezotradēm dzinēju ir ātrs un precīzs, un to var izmantot dažādu projektu īstenošanai. Pateicoties augstam 120 naglu minūtē šaušanas ātrumam, šis naglu šautējs ar vienu uzlādi var iedzīt līdz 2500 naglām, izmantojot 5,0 Ah akumulatoru (pārdošanā atsevišķi). Izmantojot režīma izvēles riteni, varat izvēlēties secīgo režīmu, ja nepieciešama precizitāte, vai saskarsmes aktivizēšanu, ja nepieciešams ātrums. SKIL 3885 kasetē ietilpst 105 naglas, un tas šauj ar 18 kalibra naglām, kuru garums ir no 16 līdz 54 mm. Optimālais iespiešanas dziļums tiek ātri iestatīts, izmantojot dziļuma regulēšanas riteni, bez jebkādiem instrumentiem. Iestrēgušie naglas šim instrumentam nav problēma: bez instrumentu palīdzības iestrēgušo noņemšana nodrošina vieglu piekļuvi un naglu noņemšanu, bet tukšas šaušanas bloķēšana novērš šaušanu bez naglām un darba virsmas bojājumus. Izmantojot divas LED lampas, varat apgaismot darba vietu, bet ergonomiskais dizains un mīkstās rokturi nodrošinās ērtu vadību. SKIL 3885 CA tiek pārdots ar 100 naglām, jostas stiprinājumu, skrūvi un 2 galvas uzgaļiem. Akumulators un lādētājs nav iekļauti.
- „PWRCORE 20™“: nozares vadošā progresīvā akumulatoru tehnoloģija, paredzēta visiem SKIL “20V Max” instrumentiem
- „KEEPCOOL™“: patentēta akumulatora dzesēšanas tehnoloģija, kas nodrošina līdz pat 25 % ilgāku darbības laiku un 2 reizes ilgāku kalpošanas laiku
- Bezotradēm dzinējs: jaudīgāks, efektīvāks un ilgāk darbojas
- Izceļas ar jaudu un var iedzīt līdz 120 naglām minūtē
- Dziļuma regulēšana bez instrumentu izmantošanas: ātri iestatiet vēlamo naglu iespiešanas dziļumu, izmantojot dziļuma regulēšanas riteni
- Var izvēlēties no 2 šaušanas režīmiem: secīgo, ja nepieciešama precizitāte, vai saskarsmes aktivizēšanu, ja nepieciešams ātrums
- Iestrēgušās naglas ir viegli pieejamas, jo to noņemšanai nav nepieciešami instrumenti
- Tukšas šaušanas bloķēšana novērš šaušanu bez naglām un darba virsmas bojājumus
- Divas LED lampas nodrošina labāku redzamību tumšā darba vietā
- Kastes ietilpība 105 naglas
- Ar vienu uzlādi var izšaut līdz 2500 naglām, izmantojot 5.0 Ah akumulatoru
- Šauj ar 18 kalibra naglām (1,2 mm), kuru garums ir no 16 līdz 54 mm

Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: PISTOLE NAGLOŠANAS AKUM. 3885CA 20V