Produkta informācija
| Ražotājs | STANLEY |
|---|---|
| Svars | 0.52 kg |
| Maksimālais darba spiediens | 4 Bar |
| Gaisa patēriņš | 250 l/min |
| Gaisa ieplūdes savienotājs | 1/4" |
| Ar manometru | Nē |
| Produkta veids | Gaisa pistoles |
| Zīmols | Stanley |
| Garums | 300 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 501760057 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: PISTOLE SMILŠUSTRŪKLAS PRO STANLEY