Информация о товаре
| Svars | 0.52 kg |
|---|---|
| Maksimālais darba spiediens | 4 Bar |
| Gaisa patēriņš | 250 l/min |
| Gaisa ieplūdes savienotājs | 1/4" |
| Ar manometru | Nē |
| Produkta veids | Gaisa pistoles |
| Zīmols | Stanley |
| Garums | 300 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 501760057 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: PISTOLE SMILŠUSTRŪKLAS PRO STANLEY