Produkta informācija
| Ražotājs | BESSEY |
|---|---|
| Garums | 27 cm |
| Ar paplašinātāju | Nē |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Produkta veids | Spīles |
| Zīmols | Bessey |
| Kolekcija | - |
| Modelis | WS1 |
| Platums | 12 cm |
| Svars | 0.2 kg |
| Materiāls | Metāls |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502354672 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: STŪRU SPĪLES BESSEY WS1