Produkta informācija
| Ražotājs | TESA |
|---|---|
| Garums | 25 m |
| Platums | 140 cm |
| Produkta veids | Krāsošanas līmlente |
| Zīmols | Tesa |
| Papildus informācija | Garums: 25 m. Platums: 140 cm |
| Izcelsmes valsts | Koreja |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502175367 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: PLĒVE+LENTE STAND.TESA 25MX1400MM