Информация о товаре
| Garums | 25 m |
|---|---|
| Platums | 140 cm |
| Produkta veids | Krāsošanas līmlente |
| Zīmols | Tesa |
| Papildus informācija | Garums: 25 m. Platums: 140 cm |
| Izcelsmes valsts | Koreja |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Штрихкод | 502175367 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: PLĒVE+LENTE STAND.TESA 25MX1400MM