Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Pārklājums | Nav |
| Garums | 1000 mm |
| Platums | 18 mm |
| Produkta veids | Alumīnija profils |
| Zīmols | Arcansas |
| Augstums | 7 mm |
| Biezums | 1.5 mm |
| Izcelsmes valsts | Itālija |
| Svītrkods | 502127332 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: PROFILS J ALUM.MELNS 1000X18MM