Produkta informācija
| Ražotājs | BOSTIK |
|---|---|
| Tilpums | 750 ml |
| Sasalšanas laiks | 80 min |
| Siltumvadītspējas koeficients, W/(mk) | 35 |
| Produkta veids | Putas |
| Zīmols | Bostik |
| Kolekcija | – |
| Svars | 790 g |
| Krāsa | Dzeltena krās. |
| Darba temperatūra | 5 - 40 °C |
| Papildus informācija | Siltumvadītspējas koeficients, W/(mk): 35 |
| Metāla apsmidzināšanai | Jā |
| Izcelsmes valsts | Rumānija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502167318 |
BOSTIK PERFECT FILL MULTI FOAM DOUBLE ir daudzfunkcionālas poliuretāna putas, kas paredzētas konstrukciju, starpsienu, griestu un grīdu šuvju, cauruļu, logu un durvju rāmju savienojumu ar virsmām, kā arī spraugu aizpildīšanai, kas rodas, caurulēm šķērsojot sienas vai grīdas. Tām ir lieliska saķere ar betonu, ķieģeļiem, mūriem, apmetumu, koku, metālu un daudziem plastmasas veidiem, piemēram, EPS un XPS un PVC.
- PROFESIONĀLAS: Zema izplešanās putas, kas piemērotas gan aizpildīšanai, gan siltumizolācijai.
- ĒRTAS: Var izsmidzināt gan manuāli, gan ar putu pistoli. Ātra sacietēšana - ietaupa laiku un naudu.
- PATIESAS: Homogēna struktūra
- ĪPAŠI EFEKTĪVAS: Augstas siltumizolācijas īpašības un trokšņu slāpēšana.
- EKOLOĢISKAS: EC1 Plus un A+ sertifikāti
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: PUTAS MULTI BOSTIK UNIVERSALIOS 750ML