Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Tilpums | 600 ml |
| Siltumvadītspējas koeficients, W/(mk) | 0.03 |
| Produkta veids | Putas |
| Zīmols | Okko |
| Kolekcija | Mountage Gun Foam |
| Svars | 780 g |
| Darba temperatūra | 5 - 25 °C |
| Metāla apsmidzināšanai | Jā |
| Izcelsmes valsts | Rumānija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502156284 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: PUTAS OKKO PISTOLEI 600ML