Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Diametrs | 160 mm |
| Materiāls | Gumija, Metāls |
| Produkta veids | Ritenīši |
| Zīmols | Okko |
| Modelis | HT033 |
| Platums | 40 mm |
| Krāsa | Melna krās., Sarkana krās. |
| Piederums piemērots | 000051056829 |
| Papildus informācija | Iekšējā cauruma diametrs 16mm, dziļums 30mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502117647 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: RATS HT033 6IN X1.5IN