RIPA TRIMMER. 4-ZOBU 255X25,4MM,D-66014
€5,51
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | MAKITA |
|---|---|
| Zāles pļāvēja piederumu tips | Naži |
| Zīmols | Makita |
| Produkta veids | Zāles pļāvēju piederumi |
| Garums | 25.5 cm |
| Platums | 25.5 cm |
| Diametrs | 255 mm |
| Krāsa | Melna krās. |
| Darba platums | 25.5 cm |
| Svītrkods | 502042879 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: RIPA TRIMMER. 4-ZOBU 255X25,4MM,D-66014