RULLIS AR ROKT.SIENOMS RJ3154 HAUSHALT 9
€1,98
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Garums | 230 mm |
| Paredzēts | Krāsošanas darbiem |
| Produkta veids | Rullītis ar rokturi |
| Zīmols | Haushalt |
| Auduma biezums | 15 mm |
| Rullīša serdes diametrs | 48 mm |
| Roktura diametrs | 8 mm |
| Krāsojama virsma | Rupja |
| Krāsas tips | Ūdens bāzes krāsām |
| Auduma sastāvs | Poliesters |
| Roktura materiāls | Divu komponentu |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Papildus informācija | Garums: 230 mm. Rullīša diametrs: 48 mm. Saru garums: 15 mm. Rullītis paredzēts: Krāsošanas darbiem. Rullīša materiāls: Poliesters |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 501798205 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: RULLIS AR ROKT.SIENOMS RJ3154 HAUSHALT 9