Produkta informācija
| Ražotājs | FORTE TOOLS |
|---|---|
| Garums | 250 mm |
| Paredzēts | Krāsošanas darbiem |
| Produkta veids | Rullītis bez roktura |
| Zīmols | Forte Tools |
| Auduma biezums | 16 mm |
| Rullīša serdes diametrs | 48 mm |
| Roktura diametrs | 8 mm |
| Krāsojama virsma | Vidēja |
| Krāsas tips | Ūdens bāzes krāsām |
| Auduma sastāvs | Mikrošķiedra |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502335322 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: RULLĪTIS MAXI 25 CM 16 MM C48