Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Garums | 22.4 cm |
| Platums | 15.8 cm |
| Produkta veids | Slīploksnes |
| Zīmols | - |
| Vispārējie izmēri | 22.4 x 15.8 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | ASV |
| Svītrkods | 502694404 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SLĪPPAPĪRS 158X224MM