Product information
| Garums | 22.4 cm |
|---|---|
| Platums | 15.8 cm |
| Produkta veids | Slīploksnes |
| Zīmols | - |
| Vispārējie izmēri | 22.4 x 15.8 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | ASV |
| Barcode | 502694404 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SLĪPPAPĪRS 158X224MM