RULLĪTIS MIDI 12CM ST.6 MM C30 2 K.ROKT.
Produkta informācija
| Ražotājs | FORTE TOOLS |
|---|---|
| Garums | 120 mm |
| Paredzēts | Krāsošanas darbiem |
| Produkta veids | Rullītis ar rokturi |
| Zīmols | Forte Tools |
| Auduma biezums | 6 mm |
| Rullīša serdes diametrs | 30 mm |
| Roktura diametrs | 6 mm |
| Krāsojama virsma | Gluds |
| Krāsas tips | Universāls |
| Auduma sastāvs | Mikrošķiedra |
| Roktura materiāls | Divu komponentu |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Papildus informācija | Veltnis ir paredzēts ūdens bāzes lakām un krāsām, šķīdinātāju bāzes lakām un krāsām |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502335170 |
Panāciet profesionālu apdari savos krāsošanas projektos ar Forte Tools krāsas rullīti ar rokturi. Izstrādāts daudzpusībai un lietošanas ērtumam, šis 120 mm rullītis ir būtisks papildinājums ikviena DIY entuziasta vai profesionāla gleznotāja instrumentu komplektam.
Izgatavots Polijā, šis Forte Tools krāsas rullītis ir konstruēts, lai nodrošinātu gludu un vienmērīgu pārklājumu. Tā galvenās iezīmes ir:
- Rullīša platums: Praktisks 120 mm platums, ideāli piemērots dažādām virsmām, neesot pārāk apjomīgs.
- Mikrošķiedras šķiedra: 6 mm biezs mikrošķiedras audums nodrošina izcilu krāsas uzņemšanu un atbrīvošanu, atstājot vienmērīgu apdari uz gludām virsmām.
- Universāla krāsu saderība: Lieliski piemērots gan uz ūdens bāzes lakām un krāsām, gan uz šķīdinātāju bāzes lakām un krāsām, piedāvājot plašas pielietošanas iespējas.
- Ergonomisks rokturis: Aprīkots ar ērtu divkomponentu rokturi melnā un dzeltenā krāsā, nodrošinot drošu satvērienu un samazinot nogurumu ilgāku krāsošanas sesiju laikā.
- Izturīga konstrukcija: Izgatavots ar 30 mm rullīša kodola diametru un 6 mm roktura stieņa diametru, nodrošinot izturību un stabilitāti.
Neatkarīgi no tā, vai atsvaidzināt dzīvojamās istabas sienu ar jaunu uz ūdens bāzes emulsijas krāsas kārtu vai uzklājat uz mēbelēm uz šķīdinātāju bāzes laku, šis Forte Tools rullītis ir paredzēts efektivitātei. Tā mikrošķiedras šķiedra ir īpaši efektīva, lai panāktu nevainojamu izskatu uz gludām virsmām, piemēram, iekšējām sienām, durvīm vai mēbelēm. Piemēram, to var izmantot jaunas akcenta sienas krāsošanai jūsu guļamistabā vai aizsargājošas caurspīdīgas kārtas gludai uzklāšanai koka apdarei mājā.
Izbaudiet uzticamu veiktspēju un ērtu krāsošanas pieredzi ar Forte Tools 120 mm krāsas rullīti – jūsu uzticamo izvēli skaistu rezultātu sasniegšanai.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: RULLĪTIS MIDI 12CM ST.6 MM C30 2 K.ROKT.