RULLĪTISSALĪDZ.SL. COMENSAL25CM14MM 712
€7,34
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | COMENSAL |
|---|---|
| Garums | 250 mm |
| Rullīša diametrs | 14 mm |
| Paredzēts | Maisījumu izplatītājs |
| Rullīša materiāls | Gumija |
| Produkta veids | Rullīši |
| Zīmols | Comensal |
| Saru garums | 14 mm |
| Roktura materiāls | Metāla, Plastmasas |
| Papildus informācija | Rullīša garums: 25 cm. Adatu garums: 18 mm |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 500082206 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: RULLĪTISSALĪDZ.SL. COMENSAL25CM14MM 712