Produkta informācija
| Ražotājs | VEXEN |
|---|---|
| Materiāls | Plastmasa |
| Krāsa | Balta krās., Zaļa krās. |
| Zīmols | - |
| Moduļu skaits | 2 |
| Uzstādīšana | Zemapmetuma |
| Aizsardzības līmenis (IP) | IP40 |
| Augstums | 105 mm |
| Platums | 105 mm |
| Dziļums | 150 mm |
| Svītrkods | 502682009 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SADALNE ZEMAPMETUMA 2 MODUĻI. IP40