Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Garums | 38 mm |
| Platums | 38 mm |
| Augstums | 60 mm |
| Vārsts | Nē |
| Produkta veids | Savienība |
| Zīmols | Haushalt |
| Materiāls | Plastmasa |
| Diametrs | 12.5 mm |
| Piemērots šļūtenes diametrs | 0.5 " |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Savieno 12.5 mm diametra šļūteni. Izmēri: 3.8 x 3.8 x 6 cm. Materiāls: plastmasa |
| Svītrkods | 501793639 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SAVIENOJUMS ŠĻŪT. YM5809E 1/2 IN