Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Garums | 11 cm |
| Diametrs | 8 mm |
| Montāžas veids | SDS Plus (TE-C) |
| Apstrādes materiāls | Betons, Mūra |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Haushalt |
| Darbības zonas garums | 5 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502258782 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SDS+ BETONA URBIS HAUSHALT 8X50X110MM