Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Koksnes veids | Masīva |
| Garums | 1.2 m |
| Platums | 50 mm |
| Biezums | 10 mm |
| Apdares darbiem | Iekštelpu |
| Izcelsmes valsts | Latvija |
| Svītrkods | 502653568 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SEGLĪSTE 10X50X1200