Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Koksnes veids | Masīva |
| Garums | 2.4 m |
| Platums | 28 mm |
| Biezums | 13 mm |
| Zīmols | - |
| Apdares darbiem | Iekštelpu |
| Izcelsmes valsts | Latvija |
| Svītrkods | 502653566 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SEGLĪSTE 13X28X2400