Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Garums | 20.8 cm |
| Teleskopisks kāts | Nē |
| Asmeņu tips | Gultnis |
| Rīku pielietojums | Sausie zari |
| Maksimālais griešanas biezums | 20 mm |
| Produkta veids | Grieznes |
| Zīmols | Haushalt |
| Platums | 6.1 cm |
| Augstums | 2.2 cm |
| Svars | 0.178 kg |
| Redukcijas mehānisms | Jā |
| Asmeņu bloķēšana | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Maksimālais griešanas biezums: 20 mm. Asmeņu bloķēšana: Jā |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502599878 |
ZARU ŠĶĒRES SAUSIE ZARI HAUSHALT, 19 CM
HAUSHALT dārza grieznes ir kompakti un efektīvi instrumenti sausu augu zaru noņemšanai. Šīs 19 cm garās dārza grieznes ar nerūsējošā tērauda asmeņiem var griezt zarus līdz 20 mm diametrā. Atbalsta asmeņi, samazināšanas mehānisms un ergonomiski rokturi nodrošina ērtu un efektīvu griešanu. Ir asmeņu bloķēšanas funkcija, kas palielina drošību darba laikā.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SEKATORS ATBALSTA LYGUS HH RC120B