Produkta informācija
| Ražotājs | COMENSAL |
|---|---|
| Materiāls | Tērauds |
| Vienību skaits iepakojumā | 2 |
| Produkta veids | Asmens |
| Zīmols | Comensal |
| Garums | 5 cm |
| Platums | 3 cm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | 50 mm asmens |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502814573 |
| REZERVES ASMEŅU SAVIENOJUMU SKRĀPIS - 2 gab. REZERVES ASMEŅU SAVIENOJUMU SKRĀPIS - IZSTRĀDĀTS NO TĒRAUDA AR KARBĪDA PĀRKLĀJUMU |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SKRĀPJA ASMEŅU REZERVE 2GAB