SKRĀPJVĪLE MAZĀ, LIETS KORPUSS 5-21-104
€4,41
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | STANLEY |
|---|---|
| Materiāls | Metāls, Plastmasa |
| Asmens garums | 14 cm |
| Asmens platums | 6.5 cm |
| Produkta veids | Ēvele |
| Zīmols | Stanley |
| Garums | 15.5 cm |
| Svars | 0.095 kg |
| Papildus informācija | Plastmasas korpuss. Svars: 0.095 kg. |
| Izcelsmes valsts | Lielbritānija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 500028972 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SKRĀPJVĪLE MAZĀ, LIETS KORPUSS 5-21-104