SKRŪVE PAŠG. 4,2X51/31 KOKAM ZN 10GAB BL
€0,24
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Pašskrūvējošais tips | GK sistēmas |
| Garums | 51 mm |
| Diametrs | 4.2 mm |
| Pārklājums | Cinkots |
| Iespējamais materiāls | Koks, Metāls |
| Produkta veids | Pašvītņojošās skrūves |
| Zīmols | Haushalt |
| Garums bez vītnes | 31 mm |
| Standarts | DIN 14566 |
| Vienību skaits iepakojumā | 10 |
| Papildus informācija | 4,2 x 51/31 mm |
| Izcelsmes valsts | Taivāna |
| Svītrkods | 502035900 |








Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SKRŪVE PAŠG. 4,2X51/31 KOKAM ZN 10GAB BL