Produkta informācija
| Ražotājs | PROXXON |
|---|---|
| Kolonnu savienotājs | 1/4" |
| Uzgriežņu / skrūvju izmērs | 9 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Produkta veids | Uzgriežņu galviņa |
| Zīmols | Proxxon |
| Diametrs | 9 mm |
| Materiāls | Metāls |
| Elastīgs | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Materiāls: Metālu sakausējums |
| Izcelsmes valsts | Taivāna |
| Svītrkods | 501796157 |
Šis ir sešstūra rīks ar izturīgu apdari. Tam ir dubults niķeļa slānis un viens hroma pārklājuma slānis, lai nodrošinātu lielāku izturību pret nodilumu un koroziju.
Izgatavots no augsta oglekļa satura tērauda, tas piedāvā izcilu izturību un stiprumu.
Plānsienu profils nodrošina ērtu piekļuvi šaurās vietās, vienlaikus saglabājot lielu izturību lieljaudas lietojumiem.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SKRŪVJU GALVIŅA 9 MM 1/4IN 23720