Produkta informācija
| Ražotājs | ELECTRALINE |
|---|---|
| Uzstādīšana | Virsmas |
| Rāmis | Jā |
| Strāvas stiprums | 10 A |
| Taustiņu skaits | 1 |
| Produkta veids | Slēdži |
| Zīmols | Electraline |
| Sērija | Retro |
| Materiāls | Porcelāna |
| Krāsa | Melna krās. |
| Spriegums | 250 V |
| Garums | 90 mm |
| Platums | 100 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502598132 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SLĒDZIS RETRO PORCELĀNA MELNS + RĀMIS