Produkta informācija
| Ražotājs | ELDA |
|---|---|
| Spriegums | 250 V |
| Garums | 4 cm |
| Platums | 2 cm |
| Augstums | 2 cm |
| Produkta veids | Slēdži |
| Zīmols | Elda |
| Palīgierīces tips | Slēdzis |
| Nominālā strāva | 0.2 A |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 501764039 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SLĒDZIS WA-8A 2P