ŠĻUTENE KOMPRESORA HAUSHALT. VG717 10M
€10,33
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Garums | 10 m |
| Diametrs | 12 mm |
| Iekšējais diametrs | 8 mm |
| Maksimālais darba spiediens | 20 Bar |
| Gaisa ieplūdes savienotājs | 1/4", Ātra ieeja, Ātra izeja |
| Produkta veids | Šļūtenes |
| Zīmols | Haushalt |
| Materiāls | Poliuretāns |
| Lietošanai ar kompresoru | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502199794 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ŠĻUTENE KOMPRESORA HAUSHALT. VG717 10M