Produkta informācija
| Ražotājs | WEBER |
|---|---|
| Maisījuma tips | Izlīdzinošs |
| Vielas/maisījuma pielietojums | Apdares darbiem, Sienu un griestu apmešanai |
| Produkta svars ar iepakojumu | 3 kg |
| Darba temperatūra | 10 - 30 °C |
| Produkta veids | Sauss špakteļmasas maisījums |
| Zīmols | Saint-Gobain Weber |
| Modelis | LR+ |
| Krāsa | Balta krās. |
| Maisījuma un ūdens attiecība | 0,96-1,08 L / 3 kg |
| Patēriņš | 1,2 kg/m2 |
| Izmantošana | Paredzēts sienu un griestu izlīdzināšanai sausās telpās |
| Maisījuma sastāvs | Kaļķakmens, polimēra piedevas |
| Izcelsmes valsts | Somija |
| Svītrkods | 502690030 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Vairāk no Weber
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ŠPAKTELE NOBEIGUMA WEBER LR+ 3KG