Produkta informācija
| Ražotājs | BRENNENSTUHL |
|---|---|
| Ligzdu skaits | 1 ligzda |
| Vada garums | 23 m |
| Spriegums | 230 V |
| Zemējuma kontakti | Jā |
| Ar slēdzi | Nē |
| Produkta veids | Pagarinātāji ar spoli |
| Zīmols | Brennenstuhl |
| Jauda, W | 1000-3300 |
| Vada tips | 3 x 1,5 mm² |
| Krāsa | Oranža krās., Zaļa krās. |
| Aizsardzības līmenis (IP) | IP44 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | 23+2m |
| Svītrkods | 502740788 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SPOLE 1098550001 IP44 23+2M 3X1.5