Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Garums | 200 cm |
| Platums | 50 mm |
| Augstums | 50 mm |
| Biezums | 5 mm |
| Tērauda marka | S235 |
| Zīmols | - |
| Materiāls | Tērauds |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Svītrkods | 501981075 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: STŪRA PROFILS 2M