Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Pārklājums | Nav |
| Garums | 2000 mm |
| Platums | 20 mm |
| Produkta veids | Stūra profils |
| Zīmols | Arcansas |
| Augstums | 10 mm |
| Biezums | 1 mm |
| Izcelsmes valsts | Itālija |
| Svītrkods | 502126341 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: STŪRAINIS ALUM. BALTS 2000X20X10MM