ALUMINUM ANGLE WHITE 2000X20X10MM
Product code: 502126341
€3,65
Pieejams uzreiz
Product information
| Pārklājums | Nav |
|---|---|
| Garums | 2000 mm |
| Platums | 20 mm |
| Produkta veids | Stūra profils |
| Zīmols | Arcansas |
| Augstums | 10 mm |
| Biezums | 1 mm |
| Izcelsmes valsts | Itālija |
| Barcode | 502126341 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: ALUMINUM ANGLE WHITE 2000X20X10MM