Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Garums | 1200 mm |
| Platums | 15 mm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Materiāls | Koks |
| Produkta veids | Iekšējais apdares stūris |
| Zīmols | - |
| Augstums | 10 mm |
| Krāsas nosaukums | Priedes krās. |
| Izcelsmes valsts | Latvija |
| Svītrkods | 502653925 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: STŪRIS ĀRĒJAIS 10X15X1200MM