STŪRIS NOSTIPRINĀŠANAS 105X105X90X1.5MM
€0,39
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | ARRAS |
|---|---|
| Materiāls | Tērauds |
| Pārklājums | Cinkots |
| Garums | 105 mm |
| Platums | 105 mm |
| Produkta veids | Leņķis |
| Zīmols | Arras |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Augstums | 90 mm |
| Biezums | 15 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Pastiprināts | Jā |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Svītrkods | 502703519 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: STŪRIS NOSTIPRINĀŠANAS 105X105X90X1.5MM