TRIECIENURBJMAŠĪNA AKUM. CD-B0818 18V BL
Produkta informācija
| Ražotājs | GRUNDER |
|---|---|
| Maksimālais griezes moments, Nm | 85 |
| Lādētājs iekļauts | Nē |
| Produkta veids | Bezvada trieciengriezējs |
| Zīmols | Grunder |
| Svars | 2.15 kg |
| Elektriskā dzinēja tips | Bezsuku |
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 0-2000, 0-550 |
| Ātrumu skaits | 2 |
| Stobra diametrs | 13 mm |
| Griezes momenta soļu skaits | 20 |
| Maks. urbšanas diametrs kokā | 40 mm |
| Maks. urbšanas diametrs tēraudā | 13 mm |
| Maks. urbšanas diametrs betonā | 13 mm |
| Āmura režīmi | Jā |
| Sitienu skaits minūtē | 30000 |
| Akumulatora tips | Li-ion |
| Akumulators iekļauts komplektā | Nē |
| Nepieciešamais akumulatoru skaits | 1 |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Soma komplektā | Nē |
| Uzgaļu komplekts iekļauts | Nē |
| Iebūvēts LED apgaismojums | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Ražotāja garantija | 36 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502680456 |
Veiciet dažādus urbšanas un skrūvēšanas darbus ar jaudīgo Grunder CD-B0818 18V bezvadu triecienurbjmašīnu. Izstrādāts efektivitātei un izturībai, šis daudzpusīgais instruments ir lielisks papildinājums jebkuram instrumentu komplektam gan mājas entuziastiem, gan profesionāļiem.
Aprīkots ar izturīgu bezoglīšu motoru, Grunder CD-B0818 nodrošina uzlabotu veiktspēju un ilgāku instrumenta kalpošanas laiku, nodrošinot uzticamību jūsu projektiem. Tā 18V litija jonu sistēma (akumulators un lādētājs tiek pārdoti atsevišķi) nodrošina bezvadu darbības brīvību, padarot vieglu darbu dažādās vietās, nepiesaistoties kontaktligzdai. Integrētā LED gaisma izgaismo jūsu darba vietu, nodrošinot skaidru redzamību pat vājā apgaismojumā.
Galvenās funkcijas optimālai kontrolei un precizitātei ietver:
- Dāsns 85 Nm maksimālais griezes moments, ideāli piemērots prasīgiem lietojumiem.
- Daudzpusīgs 13 mm patronas diametrs, kas piemērots plašam urbju klāstam.
- Divi ātruma iestatījumi (0-550 apgr./min. un 0-2000 apgr./min.), lai atbilstu veicamajam uzdevumam, sākot no ātrgaitas urbšanas līdz kontrolētai skrūvēšanai.
- 20 griezes momenta regulēšanas iestatījumi, kas ļauj precīzi noregulēt jaudu delikātiem darbiem vai cietākiem materiāliem.
- Iespaidīgs trieciena režīms ar līdz pat 30 000 triecieniem minūtē, kas ātri paveic mūra un betona darbus.
- Maksimālā urbšanas jauda 40 mm kokā, 13 mm tēraudā un 13 mm betonā, piedāvājot plašu pielietojuma daudzpusību.
Šī bezvadu urbjmašīna, kas sver 2,15 kg, ir paredzēta ērtai lietošanai, īpaši ar komplektā iekļauto noņemamo sānu rokturi, kas nodrošina papildu stabilitāti un kontroli liela griezes momenta operāciju vai triecienurbšanas laikā. Lai gan akumulators, lādētājs, pārnēsāšanas futrālis un uzgaļu komplekts nav iekļauti, tas ļauj jums pielāgot savu komplektu ar vēlamajiem piederumiem.
Neatkarīgi no tā, vai montējat mēbeles, stiprināt plauktus vai veicat lielāku mājas renovācijas projektu, piemēram, urbšanu ķieģeļu sienās enkuriem, Grunder CD-B0818 nodrošina nepieciešamo jaudu un precizitāti. Tā gludais pelēkais un melnais dizains ar dzelteniem akcentiem ne tikai izskatās profesionāli, bet arī signalizē par gatavību smagam darbam. Šim instrumentam ir dāsna 36 mēnešu ražotāja garantija mierīgam prātam.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: TRIECIENURBJMAŠĪNA AKUM. CD-B0818 18V BL