Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Leņķis | Gaismekļi |
| Pārklājums | Cinkots |
| Ar gumiju | Nē |
| Ar skrūvi | Jā |
| Produkta veids | Turētāji |
| Zīmols | Haushalt |
| Garums | 75 mm |
| Krāsas nosaukums | Alumīnija krās. |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Vienību skaits iepakojumā | 2 |
| Papildus informācija | Izmērs: 4 x 75 mm |
| Diametrs | 4 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502070965 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: TURĒTĀJS LAMPAS 4X75 MM LOOP 2GAB