Produkta informācija
| Ražotājs | RAPID |
|---|---|
| Garums | 345 mm |
| Atbilstošs kniežu daudzums | 3,2 mm, 4 mm, 4,8 mm |
| Piemērotas kniedes | Alumīnijs, Nerūsējošais tērauds |
| Produkta veids | Kniedētājs |
| Zīmols | Rapid |
| Modelis | RP40 MULTI |
| Svars | 0.49 kg |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Svars: 0.49 kg |
| Izcelsmes valsts | Taivāna |
| Svītrkods | 501932819 |
Izbaudiet kniedēšanas efektivitāti ar vienu instrumentu. Pateicoties unikālajam vairāku uzgaļu dizainam, RP40 MULTI rokas kniedētāju var lietot, nemainot uzgaļus. Tas nozīmē mazāk pārtraukumu un optimālus rezultātus, strādājot ar jebkura veida skārda darbiem. RP40 MULTI ir arī aprīkots ar viedu mērīšanas vadības sistēmu, kas mēra kniedes izmērus un materiāla biezumu. Tagad jūs varat būt pārliecināti, ka pareizā kniede tiek izmantota pareizajā caurumā. Citas funkcijas ietver mīkstu rokturi maksimālam komfortam, rūdītas metāla daļas ilgākam produkta kalpošanas laikam un stilīgu matēti melnu apdari.
- Vairāku uzgaļu, piemērots visām kniedēm
- Viegli pārbaudāma kniedes diametra sistēma
- Integrēts kalibrs
- Spēcīgi metāla žokļi
- Mīksts rokturis
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: UNIVERSĀLAIS KNIEDĒTĀJS RP40 MULTI