Produkta informācija
| Ražotājs | BOSCH |
|---|---|
| Garums | 21.5 cm |
| Diametrs | 8 mm |
| Montāžas veids | SDS Plus (TE-C) |
| Apstrādes materiāls | Betons, Mūra |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Bosch |
| Darbības zonas garums | 15 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Svītrkods | 500556218 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: URBIS SDS PLUS S4 8,0X210,0 MM