Информация о товаре
| Garums | 21.5 cm |
|---|---|
| Diametrs | 8 mm |
| Montāžas veids | SDS Plus (TE-C) |
| Apstrādes materiāls | Betons, Mūra |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Bosch |
| Darbības zonas garums | 15 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Штрихкод | 500556218 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: URBIS SDS PLUS S4 8,0X210,0 MM